Jesteś tutaj

przekaż nam 1% !!!!!!!!

Szanowni Państwo, od szeregu lat pracujemy z wyjątkową młodzieżą. Młodzieżą, która ma najpiękniejsze serca i bardzo skromne wymagania. Cieszą się z każdego uśmiechu, gestu, rozmowy. Nie mogą pojąć praw fizyki, biologii czy ekonomii. Nie mają możliwości doświadczyć różnorodności i złożoności otaczającego nas świata. Są natomiast ekspertami w odkrywaniu i szlifowaniu piękna ludzkich serc.

Osoby z niepełnosprawnością intelektualną samodzielności i zaradności życiowej uczą się wyłącznie w konkretnych sytuacjach. Ważne by treści edukacyjne łączyć z praktycznym działaniem.

Dlatego też jako Stowarzyszenie pragniemy poprzez różnorodne działania realizować ich marzenia. Te bliższe: wspólne wyjścia do kina, teatru, na basen, i te dalsze: podróże i wyjazdy rehabilitacyjno – dydaktyczne. Naszym wspólnym i największym marzeniem jest zapewnienie bezpiecznej, aktywnej przyszłości osobom niepełnosprawnym. Każdy młody człowiek, również ten doświadczony niepełnosprawnością marzy o dobrej pracy, swoim własnym mieszkaniu i kochającym otoczeniu. Chcielibyśmy jako Stowarzyszenie dać im szansę godnej dorosłości. Marzymy o hotelu, w którym młodzież mogłaby pracować oraz domu mieszkalnym, w którym uczyła by się samodzielności. Te wyjątkowe osoby same nie są wstanie zapewnić sobie pracy, mieszkania, potrzebują pomocy naszej i społeczeństwa.
W planach na najbliższą przyszłość jest wakacyjna dwudniowa wycieczka do jednego z pięknych zakątków Polski.

Zwracamy się do Państwa o pomoc w realizacji marzeń tej niezwykłej młodzieży.
Jeżeli Państwo chcieliby nas wspomóc, to nawet najmniejsza kwota pieniężna, przekazana w ramach 1 % będzie cenna i przyjęta z wdzięcznością serca.
DZIĘKUJEMY ZA DOTYCHCZASOWE WSPARCIE!!!

Aktualności: 

Rozlicz PIT roczny i wspomóż naszą organizację 1% podatku

Zachęcamy do skorzystania z darmowego programu do rozliczenia podatku dochodowego za rok 2016 korzystając z poniższego linku. W deklaracji zostanie automatycznie zawarty nasz KRS oraz nazwa stowarzyszenia, dzięki czemu przekażecie Państwo 1% podatku na naszą organizację.

Z góry dziękujemy!


Rozliczenie PIT z PITax.pl